Wyłoniliśmy już wykonawców projektu „Doposażenie placu zabaw przy ul. Generała Hallera 15 i 3”, finansowanego z budżetu obywatelskiego. W ramach tego zadania miejsce do zabaw zostanie odnowione i doposażone w nowe urządzenia. Staną tam duży – kolorowy i pełen atrakcji – zestaw zabawowy oraz huśtawki – podwójna i pojedyncza. Wokół placu stanie też nowy drewniany płot.

Urządzenia dostarczy i zainstaluje firma AVIS- ekologiczne place zabaw z Lublina, a nowy płot wykona i postawi Sławomir Barszczyk, prowadzący usługi stolarskie. Koszt doposażenia placu wyniesie 27.010,80 zł, a nowego ogrodzenia 1.845,00 zł.

Firmy ze swoich zadań mają się wywiązać do 26 maja br. Jeżeli nic nie zakłóci realizacji zamówień, odświeżony i atrakcyjniejszy plac zabaw będzie świetnym prezentem na Dzień Matki i Dzień Dziecka.

Projekt „Doposażenie placu zabaw przy ul. Generała Hallera 15 i 3” do budżetu obywatelskiego, ogłoszonego przez burmistrza w ubiegłym roku, złożył Andrzej Włodarski. Poparło go 349 wąbrzeźnian. Zadanie, jako szóste w kolejności, zostało przyjęte do realizacji w 2017 roku.

 

Foto. Obecny wygląd i wyposażenie placu